Výkup realít

Vykúpime vašu nehnuteľnosť do 24 hodín

Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu.

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?

Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami, alebo prostredníctvom realitnej kancelárie. Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky, alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

Prečo je pre vás výkup nehnuteľnosti výhodný?

Naša realitná kancelária uhradí dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne a tiež za vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime vás pri jednaní s vašimi veriteľmi a inými subjektmi. Je finančne rozumnejšie nehnuteľnosť predať s prijateľnou stratou, ale zachovať si iný nehnuteľný majetok, uspokojiť svojich veriteľov a prípadne realizovať inú výhodnú kúpu. Naša realitná kancelária v spolupráci s naším firemným právnikom je schopná vyriešiť v krátkom čase väčšinu právnych problémov.

Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti?

Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z trhovej hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to až do 95% trhovej ceny. Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší stav, alebo nehnuteľnosť v rekonštrukcii, je výkupná cena nižšia. Pokiaľ sa jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, bežná výkupná cena predstavuje 90% až 95% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.

Aké sú podmienky realizovania výkupu nehnuteľnosti?

  • Vykupovaná nehnuteľnosť musí byť stále v majetku predávajúceho.
  • Záložne práva, zástavy, vecné bremená, exekučné konania, popr. iné právne nezrovnalosti nie sú prekážkou výkupu.
  • Výkup je možný u nehnuteľností a bytov v osobnom vlastníctve, ako aj u družstevných bytov.
  • Naša realitná kancelária je schopná vykúpiť domy, byty, pozemky, chalupy, chaty, menšie domčeky a komerčné objekty.
  • Všetky potrebné podklady, dokumenty, zmluvy a vybavovanie na úradoch vybavíme za vás

Pokiaľ nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť, kontaktujte nás na e-mailovej adrese vykup-ZVNC-dobrereality.sk, na telefónnom čísle 0948 195 172, alebo prostredníctvom príslušnej pobočky.

Bližšie informácie nájdete aj na internetovej stránke www.vykup-oddlzovanie-realit.sk